SAKUautoweek123
Mediální partneři

Aktuálně ze světa MotoGp

ITÁLIE GP MUGELLO 3.7.2011 / Pavel Křivský

Okruh Mugello se nachází v krásné krajině Toskánska, tento okruh je nejoblíbenější jak pro jezdce tak pro diváky. Letos navštívilo tento okruh 84tis diváků. Závod byl vyhlášen na 23 kol. Je to domácí trať pro jezdce: Marco Simoncelli, Andrea Dovizioso a Valentina Rossiho. V.Rossi na této trati 7krát

Více...

Kvalifikace GP Itálie - Mugelo

Casey STONER Repsol Honda Team Honda 1:48:034 Ben SPIES Yamaha Factory Racing Yamaha 1:48:479 Marco SIMONCELLI San Carlo Honda Gresini Honda 1:48:485 Andrea DOVIZIOSO Repsol Honda Team Honda 1:48:694

Více...

HOLANDSKO 25.6.2011 / Pavel Křivský

Velká cena Holandska byla jako sedmá v pořadí. Zvláštností tohoto okruhu je,že jako jediná se jede v sobotu. Tento okruh měří 4555m. Počasí letos ani v Assenu moc nepřálo,byla poměrně nízká teplota a mrholilo. I přes to byl tento závod vyhlášený jako ,,suchý,,. Hned v prvním kole se to neobešlo bez

Více...

Karel Abrahám je na desátém místě.

Karel Abrahám poskočil v celkové klasifikaci letošního ročníku MotoGP na desáté místo. Blahopřejeme.

Více...

Kvalifikace GP velké Británie

1 Casey STONER Repsol Honda Team Honda 308.9 2'02.020 2 Marco SIMONCELLI San Carlo Honda Gresini Honda 306.6 2'02.208 0.188 3 Jorge LORENZO Yamaha Factory Racing Yamaha 305.3 2'02.237 0.217 4 Ben SPIES Yamaha Factory Racing Yamaha 304.1 2'02.677 0.657

Více...

GP Španělska, Katalánsko :

GP začínala daleko před jejím počátkem, Marco Simonceli srazil v předcházejícím závodě D.Pedrosu, jenž si zlomil klíční kost a byl pro tento závod nepoužitelný.Top rozčílilo Katalánce tak, že M.Simoncelovi vyhrožovali smrtí a ten si pořídil ochranku. Simonceli je zřejmě silný chlapík, ukázal, že má

Více...

GP Portugalska

Hned po začátku závodu spadl ve třetí zatáčce H.Barbera a po něm také M.Simoncelli. Karel Abrahám se v té  době pohyboval  na dvanácté pozici. O kolo později však vyjel z trati a závod nedokončil, smůla. Velkým bojovníkem, byl tentokrát D.Pedrosa, který v konci závodu  předjel úřadujícího mistra svě

Více...

GP Francie

Kvalifikaci vyhrál C.Stoner, který ukazuje svoji sílu v každém závodě.  Na okruhu v Le Mans se letos děly pěkné věci- havárii J.Lorenza v tréninku a jeho hořící motorka- to byl jenom začátek. Velkým skandálem byl při závodu úder C.Stonera Francouzovi De Punkerovi, C.Stoner dostal pokutu 5000 euro a

Více...

GP Velké Británie

Kvalifikaci vyhrál opět C.Stoner, za ním se řadil opět Simonceli, Karel Abrahám si vyjel pěknou šestou pozici. Naproti tomnu V.Rossi startoval až ze zadních pozic, který konstatoval, že s podvozkem jeho Ducati se bude muset ještě mnohé udělat. Po startu dopředu vyrazil  Dovizioso, Stoner propadl