SAKUautoweek123
Mediální partneři

Aktuálně ze světa MotoGp

GP Brno 2011/M.Sanytrák/ foto J.Křenek

Závod byl vyhlášen na 22 kol, počasí závodníkům přálo, bylo nádherně slunečno.Start se vydařil závodníkovi Jorge Lorenzovi, za ním na druhém místě Dani Pedrosa a třetí byl Dovizioso.Ve třetím kole se podařilo Pedrosovi dostat na první místo ale to si moc dlouho neužil jelikož po chvilce upadl a v zá

Více...

GP České republiky Brno /M.Sanytrák /foto J.Křenek

Karel Abrahám díky pádu na své premiérové GP Brno odstartuje až z posledního místa, držme mu palce!

Více...

D.Pedrosa na Cardion GP Brno/M.Sanytrák /foto J.Křenek

D.Pedrosa vyhrál kvalifikaci a odstartuje z pole position na Cardion GP v Brně. Tribuny by měly být plné, pořad budeme sledovat na TV NOVA dnes ve 14.00 hodin.

Více...

Valentino Rossi si zadováděl na Cardion GP v Brně/M.Sanytrák / foto J.Křenek

Malá fotografická reportáž z Cardion GP v Brně, V.Rossi a jeho DUCATI

Více...

Karel Abrahám a Cardion GP Brno 2011/M.Sanytrák/foto J.Křenek

Více...

Karel Abrahám odstartuje v USA z páté řady.

Třinácté místo a s ním start z páté řady si časem 1:22,893 zajistil český motocyklový závodník Karel Abraham v kvalifikaci, kterou na okruhu v Laguně Sece pokračovala Velká cena USA.

Více...

J.Lorenzo - pole position v USA

Jorge LORENZO Yamaha Factory Racing Yamaha Casey STONER Repsol Honda Team Honda Dani PEDROSA Repsol Honda Team Honda Ben SPIES Yamaha Factory Racing Yamaha Marco SIMONCELLI San Carlo Honda Gresini Honda

Více...

GP Německo - Sachsenring/ P.Křivský

Okruh je zařazen mezi ty nejpomalejší v seriálu mistrovství světa. Byl vybudován v roce 1990, ale otevřen až v roce 1996. Okruh měří 3671m, je zvláštní tím že má 10 levých zatáček a jen 3 zatáčky pravé. Závod byl vyhlášen jako suchý a byl vyměřen na 30 kol. Na závod se přišlo podívat 101 tis. diváků

Více...

Výsledky: 3.volný trénink - GP Německa 2011, Sachsenring

1 Jorge Lorenzo Yamaha 1'22.112 2 Daniel Pedrosa Honda 1'22.153 3 Marco Simoncelli Honda 1'22.159 4 Casey Stoner Honda 1'22.386 5 Andrea Dovizioso Honda 1'22.441 6 Nic

Více...

C.Stoner vyhrál pole positin GP Německa

C.Stoner vyhrál  pole position pro Hondu na GP Německa 2011, která se jede zítra.