SAKUautoweek123
Mediální partneři

Aktuálně ze světa MotoGp

MOTO GP AUSTRÁLIE 16.10.2011/Pavel Křivský

Tento okruh je od roku 1997 pravidelně zařazen do kalendáře moto GP. Cílová rovinka zde měří 900m. Závod byl zajímavý tím, že začalo pršet. Kvůli dešti popadali jezdci : H.Ayoama, A.Bautista, C.Crutchlow, K.Abrahám.  Bohužel se nedařilo ani V.Rossimu, kterému podklouzl předek motorky a&nbs

Více...

MOTO GP SAN MARINO - MISANO 4.9.2011/P.Křivský/ foto J.Křenek

Trať patří mezi ty nejobtížnější v závodech MotoGp Okruh je hodně navštěvovaný jelikož je to domácí  trať  V.Rossiho, který pochází z nedalekého městečka Tavuli. Start se velice vydařil J.Lorenzovi, který byl pronásledován třema Hondama - Stoner, Pedrosa a Dovizioso. Hned na začátku závodu upadl N.H

Více...

Velká cena Aragonie skončila pro Karla Abrahama v prvním kole těžkým pádem, při kterém byl český motocyklový závodník zasažen do přilby zadním kolem motocyklu Ducati Desmosedici GP11 a následně byl se silnými bolestmi hlavy převezen do nemocnice, kde se podrobil sérii vyšetření zahrnující

Více...

MOTO GP ARAGONSKA - ŠPANĚLSKO 18.9.2011/ P.Křivský

Stým závodem v rámci MotoGP byla tato GP pro Randy de Punieta. Okruh patří mezi ty nejmodernější na světě, nachází se zde i dráha pro motokros a autokros. Označuje se obrovským převýšením - 50m. Pro motocyklové závody byl okruh postaven v roce 2009. Zde se nachází i hodně dlouhá rovinka a to 968

Více...

Aragon/ Španělsko 2011 : Karel Abrahám startuje z osmého místa a před ním jsou pouze tovární jezdci.

Kvalifikaci MotoGP vyhrál C.Stoner.Doufejme že náš pilot  na Ducati Karel Abrahám dojede zdárně do cíle! 1 Casey STONER Repsol Honda Team Honda 2 Dani PEDROSA Repsol Honda Team Honda 3 Ben SPIES Yamaha Factory Racing Yamaha

Více...

MOTO GP Indianapolis 28.8.2011/Pavel Křivský/ foto Jiří Křenek

Trať v Indianapolis je druhá nejstarší na světě, byla postavena v r. 1908, povrch  byl tvořen drceným kamenem zalitý dehtem, ale po sérii smrtelných nehod se majitel okruhu rozhodl povrch upravit a to tak, že ho vydláždil cihlami, díky tomu se říká ,, STARÁ CIHELNA ,, Na tento závod se přišlo podív

Více...

GP USA Indianopolis 2011/M.Sanytrák/ foto J.Křenek

Okruh v Indianopolis v USA je nejstarším okruhem  na světě, říká s emu také "Stará cihelna" , ale závody silničních motocyklů se zde konají teprve od roku 2008.Je zde hodně hrbolů a nebezpečných různě velkých děr. Letos na část okruhu položili nový asfalt a tím jej vylepšili. Avšak zde byla trať klu

Více...

Česká děvčata v Brně, fotoreportáž Jiřího Křenka

Krása naší země v oblasti hostesek v Brně při GP Brno motogp 2011.

Více...

Laguna Seca - USA 24.7.2011/ Pavel Křivský

Závod se jel na 32 kol, nejlépe odstartoval Jorge Lorenzo, který vedl skoro celý závod.Na záda mu dýchal Dani Pedrosa, Casey Stoner a Andrea Dovizioso. V 8 kole havaroval. Marco Simoncelli a ve 14 kole poté Alvaro Bautista. V kole 27 pak zaútočil Stoner na Lorenza a dostal se na vedoucí příčku. Do k